Kdo jsem

 

Pocházím ze starého šlechtického rodu, jehož historie sahá do 14. století. Celou dobu jsme byli obklopeni proroky, léčiteli, astrology a čarodějnicemi. Bez jejich pomoci by náš rod v krutých středověkých podmínkách nebyl schopen vůbec přežít. Nejméně poslední 4 generace se rodíme s tímto darem, nikdo z nás se tedy nemusel učit vykládat karty, ale působíme jako média.
Náš rod byl trvale obklopen duchovními bytostmi a naším smyslem je obohatit lidi.
Za všechny schopnosti, co mám, děkuji především Bohu a můj výklad je veden tak, aby měl vždy psychologický podtext, aby pomohl a neuškodil. To je můj cíl. A díky tomu dokáži odpovídat na otázky
a objasnit hlubší smysl problému nebo situace. Pomocí těchto technik cestuji do míst, kde začíná mizet hmota... jsou to místa ducha. Stejně tak je tomu s kartami, které k nám přišly. Těmito obrazy se stává naše působení hmatatelným. Jsou naplněny našim živoucím duchem a vyzařují naši energii.

Po dlouhodobé zkušenosti a praxi vnímám, že kdo najde cestu ke mně, je mi dán osudem a já mu mohu předat poselství. Můj základ a tvůrčí schopnosti jsou založeny na duchovních technikách. Měla jsem sice zkušenost s výkladem prostřednictvím médií (rozhlas), ale dospěla jsem k závěru, že tento způsob výkladu nemusí být pro nikoho přínosným - pro mne, ale ani pro tazatele, zájemce o výklad.

Láska, úspěch, bohatství, zdraví a spokojenost: jsme tvůrci svých myšlenek a díky jejich působení i tvůrci své životní cesty. Čekáme často na ten správný okamžik, abychom učinili náš život lepším – ten okamžik ale už nastal. Je to právě teď!

Jsem narozená ve znamení Vodnáře a ve své numerologické mřížce mám 6 plných linií. Využívám léčivé síly Shamballa 1024.